Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2012/12/16

A może by tak... nagrać film?

Witamy po chwilowej nieobecności. :) Jakiś czas temu zostałyśmy otagowane przez YoulkaFashion.


Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

My postanowiłyśmy nagrać filmik, zamiast zwykłego odpowiadania na pytania pisemnie. Chciałyśmy Wam przybliżyć nasze osoby.

Przy pytaniu o ulubione sklepy chciałyśmy dodać: Bershka, Stradivarius- kompletnie zapomniałyśmy :>
Oto nasze pytania:

1. Co daje Ci prowadzenie bloga?
2. Skąd czerpiesz inspiracje?
3. Stawiasz na klasykę czy innowacje, modowe nowinki?
4. Jakie są Twoje pasje i zamiłowania?
5. Platformy, glany czy może kalosze?
6. Ulubiony zespół i piosenka.
7. W jakim kolorze czujesz się najlepiej?
8. Miłość od pierwszego wejrzenia czy najpierw długotrwała przyjaźń?
9. Pies czy kot? :)
10. Najbardziej lubię, gdy...
11. Największe marzenie.

My zmieniamy jednak zasady tagowania, bo nie jesteśmy w stanie wskazać 11 mało znanych blogów.

Blogi, które otagowałyśmy:
1) modnyadres.blogspot.com
2) nightdreamfashion.blogspot.com
3) fashiooncake.blogspot.com
4) themalestreet.blogspot.com
5) modelsoutfit.blogspot.com

PS Zachowujemy się tu jak rasowe plastiki, może kwestia aparatu tak działa.[w rzeczywistości nie sprawiamy wrażenia tępych dzieci]  Proszę, oglądajcie to z lekkim przymrużeniem oka :D

19 komentarzy:

 1. Fajny pomysł z filmikiem:) Nie przejmujcie się, pierwsze koty za płoty, a "bycie na wizji" zawsze jest stresujące, niejedną panią profesor przepytywałam przed kamerą i traciła głowę.
  No i macie u mnie plusa za wyróżnienie mojego ukochanego Wrocławia.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny macie ten blog. Dzięki wam dowiedziałam się dużo o modzie, ale też o waszych zainteresowaniach. Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie jak najbardziej macie + za zdjęcia widać, że pani fotograf doświadczona ;) Światło = jakość zdjęcia, więc myślę, że stali obserwatorzy bloga zrozumieją nie obecność.

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"
  -Billie Joe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, teraz ciśnij nam, że nie czytamy książek. Moja wyobraźnia i fantazja jest, uwierz, na wysokim poziomie.

   + każdej osobie, kiedy mówię że nie lubię czytać robi minę :OOO, bo jest zaskoczona poziomem i liczbą słów/ zwrotów jakie znam, więc czytanie nie jest mi niezbędne.

   Usuń
  2. Aha, czyli to, jaki ma się zasób słownictwa oznacza, że już nie trzeba czytać. Ciekawe... powiem to milionom tych, którzy dzięki książką zostali KIMŚ. No tak, ale można być kimś, albo prowadzić bloga o "modzie". Z drugiej strony, ciekawe zainteresowania... Czego się spodziewać po gmibuskach. Pozdrawiam! ;*

   Usuń
  3. swoją drogą ciekawa jestem kto kryje się pod anonimem, czy to osoba z wykształceniem wyższym, bo tylko takie mogą przecież stać się KIMŚ.
   Ale jestem tylko gimbusem, który tylko prowadzi bloga o modzie (ohh, co za diss z tą modą). Nigdy nie poznam tego zaszczytu bycia KIMŚ. To takie nieosiągalne.... -_-

   Usuń
  4. bardzo smutne... są po:
   1 sze te Wasze szczeniackie odpowiedzi osób, które Was po prostu krytykują nie hate' ują (bo jesli ktoś, tak jak powyżej, posiada argumenty to nie jest hate'erem ale krytykiem)
   2 gie jak świat światem- czytanie książek wzbogaca słownictwo, wyobraźnię, etc...poza tym jest czystą przyjemnością - warunek jest jeden - należy znaleźć sobie odpowiedni gatunek literacki, nawet tzw. niższych lotów, w którym się odnajdziemy


   Wypowiadacie się jak Panie po 40 co najmniej, które już tyyyyle w życiu przeżyły i nie wiadomo ile świata widziały
   wiem, ze jesteście bardzo młode, a to przywilej wieku ze się Wie naj naj naj Lepiej na Swiecie co jest ok a co nie, ale mimo to WIECEJ POKORY DROGIE "PANIE"

   wstyd ... rodzice z tzw. Wykształceniem, a "Panie" do literatury wstręt ...

   i nie wkurzajcie się, ze ktoś pisze pod "anonim", ja akurat mam taką pracę, ze wyłapuje ciekawe osoby z sieci i nie mam interesu, aby sie podpisywać, najpierw muszę wybadać teren...z tej mąki chleba nie będzie, więc szczerze piszę o swoich odczuciach

   Usuń
 6. Oj, nie bądź taka krytyczna wobec siebie! Przecież nie każdy może osiągnąć jakiś wyższy poziom egzystencji. U nie których zamyka się on na problemie, co założyć dzisiaj do szkoły. Gorące pozderki ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co za mądre słowo.. egzystencja.
   Faktycznie, moje życie tylko na tym polega.Muszę spadać, bo właśnie wymyślam nowy outfit. Zajmuje się tym od 3h i nadal nie wiem.Chyba pójdę na kolejne zakupy.. =_=

   Usuń
 7. ha ha ciekawy ten czytający anonim z masą błędów w komentarzach...coś się książki mało przydały...

  OdpowiedzUsuń
 8. ha ha ciekawy ten anonim z masą błędów w komentarzach-coś się książki nie przysłużyły...

  OdpowiedzUsuń
 9. A kto powiedział, że ten Anonim musi czytać książki? On tylko stwierdził, że książki są bardzo potrzebne, nie powiedział, że on z nich korzysta... + dla designerek taki, że dziewczyny nie robią aż takie przesiewu komentarzy, i wstawiają komentarze negatywne, jak i pozytywne! Brawa za dystans do siebie, potrzebny w prowadzeniu bloga! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. kiedy dodacie nowy outfit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jutro strój świąteczny:)

   Usuń
  2. czekam z niecierpliwością:) a w okolicach jakich godzin dodacie?

   Usuń
  3. Będzie co hejtować. Zapowiadają się udane święta.

   Usuń

Instagram