Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2014/04/29

end

Witam wszyskich bardzo ciepło!

Jak zauważyliście jestem tu coraz rzadziej i chyba w końcu dojrzałam do tej decyzji żeby zakmnąć tą stronę. Ciężko jest mi przestać robić zdjęcia i blogować, bo zabawę w modę kocham coraz bardziej jednak to miejsce ma za skomplikowaną historię :D Od dnia dzisiejszego Designerki to już martwe miejsce. Postanowiłam jednak nie usuwać bloga, może wciąż ktoś będzie poszukiwał inspiracji, chciał obejrzeć zdjęcia itd.
Nie chcę się z Wami żegnać, moimi czytelnikami którzy byli tu od początku czyli.. lipca 2012 roku. To prawie 2 lata z wami! Aż sama nie wierzę, że wakacyjny sposób na nudę trwał aż tyle. Przez ten czas wyświetliliście stronę 167 172 razy i zostawiliście 1449 komentarzy.  Zostałam kilkukrotnie wyróżniona na stronach modowych, zaangażowałam się w kilka akcji i przede wszystkim- odmówiłam prawie wszystkim współpracom nie chcąc zamienić tej strony w jedno wielkie pole reklamowe.

Była ze mną Martyna, później Agnieszka. To dwie świetne dziewczyny, które opublikowały tu także wiele postów.

Zaznaczam jednak, że Michalina Chmielewska nie znika ;p Myślę, że założę nową witrynę, swoją, autorską gdzie czasem zamienie się w fotografa (co chyba wychodzi mi póki co najlepiej), czasem pobawię się w modeling, może pokażę w końcu część swoich zainteresowań i pasji :) Także kochani, do 'przeczytania', obiecuję że powiadomię Was jeśli coś takiego uda mi się kiedyś stworzyć.

Dziękuję jeszcze raz za tyle ciepłych słów! Krytyka również była potrzebna, a hejty  niezłą okazją do pośmiania się. To dzięki Wam tworzyło się to miejsce. Zapraszam na mały przegląd :))Zmieniała sie również jakość zdjęć...
Tym pozytywnym uśmiechem żegnam się ze wszystkimi. Do usłyszenia! :*

8 komentarzy:

 1. i kogo ja teraz będę hejtował? :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rób tego Miśka! Nieeee :C życie traci sens...

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie będzie można oglądać Twoje nowe oblicze blogerki? Gdzie jesteś fotografem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna stylizacja, jeśli lubisz ciuszki używane i vintage to zajrzyj na http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=39499440

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się Twoje stylizacje i wpisy, mogłaby do nich pasować moja biżuteria, zobacz na http://infinitydesignjewellery.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram